Група компаній КИТ є високотехнологічними компаніями, які розробляють і реалізують комплексні та ефективні стратегії цифрового розвитку для держави та бізнесу.
Група компаній КИТ спеціалізується на розробці комплексних цифрових платформ управління в державному секторі, в сферах транспорту, житлово-комунального господарства, освіти, медицини, безпеки та їх впровадженні на будь-якій стадії зрілості інфраструктури.

Про компанію

Група компаній КИТ є провідним розробником програмного забезпечення і постачальником професійного обладнання для відео та аудіофіксації, конференц-зв'язку, це провідні IT-підприємствами України в сфері реалізації проектів по побудові бізнес процесів та їх реінжинірингу, побудові систем управління підприємством, систем моніторингу в сфері інформаційної безпеки, комплексному оцифруванню документації у великих обсягах.

Діджиталізація

Група компаній КИТ є власником та розробником Комп’ютерної програми фіксування процесів з фіксацією та відтворенням звуку та зображення «Акорд» («Акорд»), програмне забезпечення «Акорд». Згідно експертного висновку Держспецзв’язку програмне забезпечення включене до переліку засобів технічного захисту інформації, дозволених для забезпечення технічного захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законом.

З 2016 року Програмне забезпечення «Акорд» успішно використовується в Судовій системі України для здійснення аудіо та відеофіксації судових процесів. В Судах України активовано понад 5 500 ліцензій на використання Програмного забезпечення «Акорд». В період з 2016 по теперішній час компанія здійснює постійну підтримку цього програмного забезпечення, внесенням змін та оновлень необхідних для роботи судових установ та постійну підтримку користувачів, наданням консультацій через Call-центр компанії.

Група компаній КИТ є виробником технічних засобів фіксації судових засідань та комплексів-систем відеоконферензв’язку. Протягом останніх 4-х років компаніями групи КИТ здійснено постачання 725 судовим установам більш ніж 2 500 технічних комплексів. Компанії також надають повний комплекс супровідних послуг отримувачам комплексів: встановлення, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та після гарантійне обслуговування комплексів.

Одним з напрямків діяльності Групи компаній КИТ є виконання повного комплексу робіт з перетворення паперових документів в електронний формат. Розроблене та експлуатується програмне забезпечення для сканування, збереження та аналітичної перевірки результату переведення матеріалів в електронний (цифровий) вигляд.

Понад 62,5 млн аркушів матеріалів Державного фонду документації із землеустрою було оцифровано для Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Виробничі потужності Групи компаній КИТ забезпечують здійснення сканування, збереження та аналітичної перевірки результату переведення матеріалів в електронний (цифровий) вигляд в кількості понад 25 млн. аркушів на місць.

Група компаній КИТ має 2 000 метрів власних приміщень, 100 робочих місць операторів сканування, що укомплектовані сучасними сканерами різних типів та супутнім обладнанням.

Починаючи з 2018 року одним із перспективних напрямків розвитку Групи компаній КИТ є побудова бізнес процесів та їх реінжиніринг в державних промислових підприємствах з подальшою розробкою технічного завдання для побудови інформаційної системи із застосуванням сучасних напрацювань розробки програмного забезпечення для управління виробництвом.

Група компаній КИТ здійснює продаж комп’ютерної техніки, інженерних систем, центрів збереження даних, локальних центрів інфраструктури забезпечення діяльності державних установ та програмного забезпечення інтегрованого в апаратну частину таких виробників HPE, HP Inc., DELL, CISCO, ZTE, HUAWEI, FORTINET, IFS, MICROFOCUS, MICROSOFT, ESET, EPSON, APC BY SCHNEIDER ELECTRIC та багатьох інших.

Група компаній КИТ постійно розширює технічну і професійну базу, інвестує в перспективні розробки, проводить навчання і підвищує кваліфікацію персоналу, взаємодіє з міжнародними партнерами, створює інноваційні продукти для ринку України та реальними діями підтримуючи ініціативу Президента по діджіталізаціі органів державної влади.

Група компаній КИТ сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 14001 у сфері інформаційних технологій інформаційно-телекомунікаційних та комп’ютерних систем.

dxsfdsgf